Blogas


Vestuvių fotografavimas ir filmavimas iš oro

Kai kalba pasisuka apie vestuvių fotografavimą, fotografams dažnai kyla klausimas: kaip vestuvių nuotraukas padaryti iš sunkiai prieinamų vietų (pavyzdžiui, iš paukščio skrydžio).
Skypic.lt siūlo lengvą bei nebrangų šios problemos sprendimo būdą – vestuvių akimirkų fotografavimą ir filmavimą iš oro, pasitelkiant multikopterį (angl. drone).


Fotografavimas ir filmavimas iš oro, multikopterio dėka vestuvių akimirkas leidžia įamžinti iš įvairių, sudėtingų pozicijų. Ir aukštis čia ne kliūtis. Itint manevringas ir sąlyginai nedidelis prietaisas gali pakilti net į 750m. aukštį.
Šis multikopteris vestuvių akimirkas gali įamžinti net 4384×3288 rezoliucijos nuotraukose arba 1080 (full HD) vaizdo klipuose.
Dar visai nesenai, tokios nuotraukos ar vaizdo įrašai kainuodavo milžiniškas sumas pinigų, nes tam tekdavo pasitelkti sraigtasparnius. Gera žinia, jog multikopteris padeda sumažinti šią kainą daugybę kartų, todėl dabar vestuvių fotografavimas bei filmavimas iš oro tapo prieinamas kiekvienam. Įamžinkite savo nuostabias akimirkas taip, kaip seniau tai galėjo sau leisti tik pasaulio garsenybės.
Plačiau apie mūsų teikiamas paslaugas galite sužinoti susisiekę: tel.: +37068662800 ; +37068344303 arba el. paštu: info@skypic.lt

Komentarai ( 0 )

    Rašyti komentarą

    Tavo el. paštas nebus rodomas. Privalomi laukai pažymėti *