Blogas


Nekilnojamo turto fotografavimas iš oro

Fotografavimas iš oro gali pasiūlyti tokį vaizdo pateikimą, kokio nėra fotografuojant įprastai būnant ant žemės. Nuotraukos iš dangaus yra ypatingai naudingos nekilnojamo turto industrijoje.

Parduodamas namas, sodyba, vila ar sklypas atrodo daug patraukliau pirkėjo akims, kai nuotraukose yra matomi ir aplink esantys objektai, t.y. keliai, vandens telkiniai, miškai ir kt. Nekilnojamo turto nuotraukos iš paukščio skrydžio dažniau pritraukia potencialius klientus, nes įprastai darytose nuotraukose ne visada galima pamatyti visą objekto dydį ir formą.

 

Vaizdo pateikimas iš paukščio skrydžio taip pat yra naudingas norint parodyti vietas, kurios yra aktualios potencialiems investuotojams, projektų vystytojams. Kompanijoms statančioms daugiabučius ir privačius namus, verslo centrus, mokyklas, laisvalaikio ir pramogų centrus ar kitus pastatus yra privalu žinoti kokie kiti objektai yra aplink galintys paveikti jų statybų planus. Reguliarus panoraminių nuotraukų darymas iš oro vystytojams leidžia stebėti visą statybų procesą.

 

Komentarai ( 0 )

    Rašyti komentarą

    Tavo el. paštas nebus rodomas. Privalomi laukai pažymėti *