Kodėl verta?


Filmavimas ir fotografavimas iš oro padeda gaudyti brakonierius

Kenijos vietos valdžia, kartu su šalies nacionaliais parkais pradėjo sėkmingą dronų projektą, kuris padėjo brakonieriavimo apimtis sumažinti net 96 proc. Skaityti plačiau..

Dronai ne tik filmuoja ir fotografuoja iš oro, bet ir gelbsti gyvybes!

Filmavimas ir fotografavimas iš oro yra tik viena iš sričių, kur multikopteriai gali būti naudojami.Skaityti plačiau..

Multikopteris žemės ūkyje?

Turbūt daugelis multikopterius įsivaizduoja, kaip įrangą skirtą pramogai. Tačiau, šis naujas išradimas greitai buvo pritaikytas įvairiuose darbuose. Žinoma, viena svarbiausių multikopterio panaudojimo galimybių tapoSkaityti plačiau..

Ar žinote kas yra multikopteris? Ar kada nors teko vieną jų matyti skraidant aplink Jūsų kaimynystę? Jeigu ne – tai tik laiko klausimas, kada tai pamatysite. Taip yra todėl, nes fotografavimas iš oro tampa neatsiejama nekilnojamojo turto brokerio darbo dalis.nekilnojamojo turto fotografavimas />Skaityti plačiau..

Prieš keletą metų, stabilus filmavimas iš oro, dažniausiai, buvo matomas tik  Holivudo filmuose.  Tačiau, nesenai sukurtas prietaisas – stabilumą palaikanti ašis (angl. gimbal) visą tai pakeitė. Šio įrenginio dėka, be sudėtingos ir brangios technikos (atitinkamai ir lėšų), tapo daug paprasčiau sukurti didžiųjų kino ekranų kokybeiSkaityti plačiau..

Fotografavimas iš oro gali pasiūlyti tokį vaizdo pateikimą, kokio nėra fotografuojant įprastai būnant ant žemės. Nuotraukos iš dangaus yra ypatingai naudingos nekilnojamo turto industrijoje.

Skaityti plačiau..

Kai kalba pasisuka apie vestuvių fotografavimą, fotografams dažnai kyla klausimas: kaip vestuvių nuotraukas padaryti iš sunkiai prieinamų vietų (pavyzdžiui, iš paukščio skrydžio).
Skypic.lt siūlo lengvą bei nebrangų šios problemos sprendimo būdą – vestuvių akimirkų fotografavimą ir filmavimą iš oro, pasitelkiant multikopterį (angl. drone).

Skaityti plačiau..